Digitus | Wireless LAN Rod Antenna | DN-70105
- Preces kods: 475516
- EAN: 4016032200567
- MPN: DN-70105
13.89€
Bez nodokļa: 11.48€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 460.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22.80 g |
| Plastic (No PET) | 5.70 g |
| Tare weight (kg) | 0.029 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 pcs |
| Gross weight | 0.079 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | DN-70105 |
| Producer product family | Wireless LAN Rod Antenna |