Digitus | Wireless LAN Rod Antenna | DN-70105
- Код товара: 475516
- EAN: 4016032200567
- MPN: DN-70105
13.89€
Без налога: 11.48€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 640.00 мм |
| Gross height (mm) | 460.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 22.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.70 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.029 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 900 шт. |
| Gross weight | 0.079 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | DN-70105 |
| Producer product family | Wireless LAN Rod Antenna |