Digitus | HDMI IP Extender Receiver, Full HD | DS-55518
- Preces kods: 475525
- EAN: 4016032482727
- MPN: DS-55518
62.13€
Bez nodokļa: 51.35€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 208.00 g |
| Plastic (No PET) | 52.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 pcs |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.17 kg |
| Producer product name | DS-55518 |
| Producer product family | HDMI IP Extender Receiver, Full HD |