Digitus | HDMI IP Extender Receiver, Full HD | DS-55518
- Код товара: 475525
- EAN: 4016032482727
- MPN: DS-55518
62.13€
Без налога: 51.35€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 мм |
| Gross height (mm) | 360.00 мм |
| Gross width (mm) | 325.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 208.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 52.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.26 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 37 шт. |
| Gross weight | 0.43 кг |
| Net weight | 0.17 кг |
| Producer product name | DS-55518 |
| Producer product family | HDMI IP Extender Receiver, Full HD |