Digitus | 4x2 HDMI Matrix Switch, 4K/60Hz | DS-55509
- Preces kods: 475526
- EAN: 4016032478966
- MPN: DS-55509
95.24€
Bez nodokļa: 78.71€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 324.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 396.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 418.40 g |
| Plastic (No PET) | 104.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38 pcs |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| Producer product name | DS-55509 |
| Producer product family | 4x2 HDMI Matrix Switch, 4K/60Hz |