Digitus | 4x2 HDMI Matrix Switch, 4K/60Hz | DS-55509
- Код товара: 475526
- EAN: 4016032478966
- MPN: DS-55509
95.24€
Без налога: 78.71€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 324.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 396.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 418.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 104.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.52 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38 шт. |
| Gross weight | 1.09 кг |
| Net weight | 0.57 кг |
| Producer product name | DS-55509 |
| Producer product family | 4x2 HDMI Matrix Switch, 4K/60Hz |