Digitus AVS Rack | DN-48001 | Black
- Preces kods: 475541
- EAN: 4016032490319
- MPN: DN-48001
123.80€
Bez nodokļa: 102.31€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 825.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 530.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 880.00 g |
| Plastic (No PET) | 220.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 29 pcs |
| Gross weight | 18.70 kg |
| Net weight | 17.60 kg |
| Producer product name | DN-48001 |
| Producer product family | AVS Rack |
| Produkta krāsa | Black |