Digitus AVS Rack | DN-48001 | Black
- Код товара: 475541
- EAN: 4016032490319
- MPN: DN-48001
123.80€
Без налога: 102.31€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 825.00 мм |
| Gross height (mm) | 135.00 мм |
| Gross width (mm) | 530.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 880.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 220.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.10 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 29 шт. |
| Gross weight | 18.70 кг |
| Net weight | 17.60 кг |
| Producer product name | DN-48001 |
| Producer product family | AVS Rack |
| Цвет товара | Black |