Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White
- Preces kods: 476346
- EAN: 8715946738062
- MPN: V11HB51040
533.28€
Bez nodokļa: 440.73€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 355.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1144.00 g |
| Plastic (No PET) | 286.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.43 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 4.13 kg |
| Net weight | 2.70 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | XGA (1024x768) |
| Spilgtums | 3600 ANSI lūmeni |
| Producer product name | EB-E24 |
| Kontrasta attiecība | 15000:1 |
| Pārraides attālums | 1.44-2.88:1 |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 4:3 |