Epson EB-E24 | XGA (1024x768) | 3600 ANSI lumens | White
- Код товара: 476346
- EAN: 8715946738062
- MPN: V11HB51040
533.28€
Без налога: 440.73€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 355.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross width (mm) | 380.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1144.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 286.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.43 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 шт. |
| Gross weight | 4.13 кг |
| Net weight | 2.70 кг |
| Максимальное разрешение | XGA (1024x768) |
| Яркость | 3600 лм |
| Producer product name | EB-E24 |
| Контрастность | 15000:1 |
| Throw ratio | 1.44-2.88:1 |
| Цвет товара | White |
| Producer product family | 3LCD Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Соотношение сторон | 4:3 |