Synology RackStation | RS2825RP+ | AMD Ryzen | V1780B | 8 GB | DDR4
- Preces kods: 476580
- EAN: 4711174725663
- MPN: RS2825RP+
4 069.97€
Bez nodokļa: 3 363.61€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 765.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 574.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2020.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.02 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 16 pcs |
| Gross weight | 19.32 kg |
| Net weight | 17.30 kg |
| Producer product name | RS2825RP+ |
| Producer product family | RackStation |
| Procesors | V1780B |
| Procesora tips | AMD Ryzen |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4 |
| Iekšējā RAM atmiņa | 8 GB |
| Diskdziņa nišas | 16 |
| Komutatora tips | Rack |