Epson UltraChrome DF | Cleaning Liquid
- Preces kods: 476874
- EAN: 010343992344
- MPN: C13T57Y100
39.25€
Bez nodokļa: 32.44€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 216 pcs |
| Gross weight | 1.70 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Producer product name | UltraChrome DF |
| Tips | Cleaning Liquid |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |