Epson UltraChrome DF | Cleaning Liquid
- Код товара: 476874
- EAN: 010343992344
- MPN: C13T57Y100
39.25€
Без налога: 32.44€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 216 шт. |
| Gross weight | 1.70 кг |
| Net weight | 1.60 кг |
| Producer product name | UltraChrome DF |
| Тип | Cleaning Liquid |
| Производительность по страницам | N/A страниц |