Genesis RGB Gaming Headset | Neon 613 G2 | Wired | Over-ear | Microphone | White
- Preces kods: 476953
- EAN: 5901969449259
- MPN: NSG-2308
32.96€
Bez nodokļa: 27.24€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Neon 613 G2 |
| Producer product family | RGB Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Kabeļa garums | 2.2 m |
| Produkta krāsa | White |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Savienotājs(i) | Mini Jack 3.5 mm, USB Type-A |