Genesis RGB Gaming Headset | Neon 613 G2 | Wired | Over-ear | Microphone | White
- Код товара: 476953
- EAN: 5901969449259
- MPN: NSG-2308
32.96€
Без налога: 27.24€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 233.00 мм |
| Gross height (mm) | 244.00 мм |
| Gross width (mm) | 122.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.27 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 249 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | Neon 613 G2 |
| Producer product family | RGB Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| USB-порт для зарядки | No |
| Цвет товара | White |
| Длина кабеля | 2.2 м |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| Разъем(ы) | Mini Jack 3.5 mm, USB Type-A |