DUCO Humidity Box sensor (Energy Premium)
- Preces kods: 477679
- EAN: 5425037152921
- MPN: 0000-4374
191.58€
Bez nodokļa: 158.33€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2310 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Producer product name | Humidity Box sensor (Energy Premium) |