DUCO Humidity Box sensor (Energy Premium)
- Код товара: 477679
- EAN: 5425037152921
- MPN: 0000-4374
191.58€
Без налога: 158.33€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 105.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2310 шт. |
| Paper/Pasteboard | 25 гр. |
| Plastic (No PET) | 5 гр. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Producer product name | Humidity Box sensor (Energy Premium) |