DUCO Siphon flat (Energy & Eco)
- Preces kods: 477680
- EAN: 5425037152945
- MPN: 0000-4376
64.37€
Bez nodokļa: 53.20€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | Siphon flat (Energy & Eco) |
| Īpašās funkcijas | This flat diaphragm siphon with a height of 64 mm saves space and reduces the risk of air leaks. The siphon can be installed "dry" and does not dry out on warm days |