DUCO Siphon flat (Energy & Eco)
- Код товара: 477680
- EAN: 5425037152945
- MPN: 0000-4376
64.37€
Без налога: 53.20€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 320.00 мм |
| Gross height (mm) | 100.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | Siphon flat (Energy & Eco) |
| Особые свойства | This flat diaphragm siphon with a height of 64 mm saves space and reduces the risk of air leaks. The siphon can be installed "dry" and does not dry out on warm days |