DUCO Multi-zone Valve DucoBox Energy (Sensorless), 125
- Preces kods: 477706
- EAN: 5425037157513
- MPN: 0000-4761
138.48€
Bez nodokļa: 114.45€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 49 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.49 kg |
| Producer product name | Multi-zone Valve DucoBox Energy (Sensorless), 125 |