DUCO Power Adapter, 230VAC-24VDC/20W
- Preces kods: 477707
- EAN: 5425037157520
- MPN: 0000-4762
41.55€
Bez nodokļa: 34.34€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 73.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross width (mm) | 53.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3631 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | Power Adapter, 230VAC-24VDC/20W |