DUCO Power Adapter, 230VAC-24VDC/20W
- Код товара: 477707
- EAN: 5425037157520
- MPN: 0000-4762
41.55€
Без налога: 34.34€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 73.00 мм |
| Gross height (mm) | 123.00 мм |
| Gross width (mm) | 53.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3631 шт. |
| Paper/Pasteboard | 32 гр. |
| Plastic (No PET) | 8 гр. |
| Gross weight | 0.20 кг |
| Net weight | 0.16 кг |
| Producer product name | Power Adapter, 230VAC-24VDC/20W |