DUCO Pre-Heater DucoBox Energy Comfort (Plus), 1425W, EU
- Preces kods: 477712
- EAN: 5425037157971
- MPN: 0000-4807
227.23€
Bez nodokļa: 187.79€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41 pcs |
| Paper/Pasteboard | 160 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Gross weight | 2.65 kg |
| Net weight | 2.45 kg |
| Producer product name | Pre-Heater DucoBox Energy Comfort (Plus), 1425W, EU |