DUCO Pre-Heater DucoBox Energy Comfort (Plus), 1425W, EU
- Код товара: 477712
- EAN: 5425037157971
- MPN: 0000-4807
227.23€
Без налога: 187.79€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 350.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 41 шт. |
| Paper/Pasteboard | 160 гр. |
| Plastic (No PET) | 40 гр. |
| Gross weight | 2.65 кг |
| Net weight | 2.45 кг |
| Producer product name | Pre-Heater DucoBox Energy Comfort (Plus), 1425W, EU |