TCL 4K QLED TV | 65T8C | 65 | Smart TV | Google TV
- Preces kods: 477736
- EAN: 5901292526719
- MPN: 65T8C
590.37€
Bez nodokļa: 487.91€
| Ražotājs | TCL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 1000.00 mm |
| Gross width (mm) | 1608.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5680.00 g |
| Plastic (No PET) | 1420.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.10 kg |
| Volume (m3) | 0.25 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 23.20 kg |
| Net weight | 16.10 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, RF in, SAT, CI |
| Producer product name | 65T8C |
| Producer product family | 4K QLED TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 164 cm |
| Displeja diagonāle | 65 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |