TCL 4K QLED TV | 55T8C | 55 | Smart TV | Google TV | Black
- Preces kods: 477737
- EAN: 5901292526726
- MPN: 55T8C
401.61€
Bez nodokļa: 331.91€
| Ražotājs | TCL |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1360 mm |
| Gross height (mm) | 830.00 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Tare weight (kg) | 3.50 kg |
| Volume (m3) | 0.135456 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 14.80 kg |
| Net weight | 11.30 kg |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, RF in, CI |
| Producer product name | 55T8C |
| Producer product family | 4K QLED TV |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 139 cm |
| Displeja diagonāle | 55 |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Produkta krāsa | Black |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T2/C/S2 |