DUCO | DucoBox Energy Sky D275
- Preces kods: 477746
- EAN: 5425037159753
- MPN: 0000-4939
2 199.31€
Bez nodokļa: 1 817.61€
| Ražotājs | DUCO |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross width (mm) | 1220.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.28 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2400 g |
| Plastic (No PET) | 600 g |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Net weight | 19.00 kg |
| Producer product name | DucoBox Energy Sky D275 |
| Connections | Internal diameter: 160 mm |
| Siltummainis | Polystyrene |
| Apvalks | EPP + Polystyrene |
| Kondensāta novadīšana | 32 mm |
| Energy Class | A+ |
| Sensors | Integrated: pressure, temperature, onboard switch sensor; External: CO2 (via optional Room sensor), Humidity (via optional Room sensor or measurement in ETA duct), external Switch Sensor (voltage-free input) (optional) |
| IP klase | IP41 |
| Dimensions (WxHxL) | 670 x 1180 x 295 mm |
| Produkta krāsa | White/Black |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Montāža | Ceiling mounting, Wall mounting (vertical) |
| Materiāls | Inside section: EPP, PP, ABS |
| Motora tips | DC |
| Svars | 19 kg |
| Filtrs | Filter supply air, Standard, Optional |
| Barošanas avots | 230 V, 50 Hz via 3-core power cable with earthed plug |
| Plūsmas ātrums | 275 m³/h |
| Spiediens (Pa) | 150 Paskāls |