DUCO | DucoBox Energy Sky D275
- Код товара: 477746
- EAN: 5425037159753
- MPN: 0000-4939
2 199.31€
Без налога: 1 817.61€
| Производитель | DUCO |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Gross depth (mm) | 720.00 мм |
| Gross height (mm) | 315.00 мм |
| Gross width (mm) | 1220.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 3.00 кг |
| Volume (m3) | 0.28 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2400 гр. |
| Plastic (No PET) | 600 гр. |
| Gross weight | 22.00 кг |
| Net weight | 19.00 кг |
| Producer product name | DucoBox Energy Sky D275 |
| Connections | Internal diameter: 160 mm |
| Теплообменник | Polystyrene |
| Обсадная труба | EPP + Polystyrene |
| Отвод конденсата | 32 мм |
| Energy Class | A+ |
| Sensors | Integrated: pressure, temperature, onboard switch sensor; External: CO2 (via optional Room sensor), Humidity (via optional Room sensor or measurement in ETA duct), external Switch Sensor (voltage-free input) (optional) |
| Класс IP | IP41 |
| Dimensions (WxHxL) | 670 x 1180 x 295 мм |
| Цвет товара | White/Black |
| Вес | 19 кг |
| Длина кабеля | 2 м |
| Сборка | Ceiling mounting, Wall mounting (vertical) |
| Материал | Inside section: EPP, PP, ABS |
| Фильтр | Filter supply air, Standard, Optional |
| Источник питания | 230 V, 50 Hz via 3-core power cable with earthed plug |
| Тип мотора | DC |
| Скорость потока | 275 м³/ч |
| Давление (Па) | 150 Па |