Wallbox Pulsar MAX Socket | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | Black
- Preces kods: 477841
- EAN: 8436607547471
- MPN: PLP4-W-2-4-9-002
763.95€
Bez nodokļa: 631.36€
| Ražotājs | Wallbox |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ES |
| Gross depth (mm) | 142.50 mm |
| Gross height (mm) | 313.00 mm |
| Gross width (mm) | 204.30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 95 pcs |
| Gross weight | 2.80 kg |
| Net weight | 2.50 kg |
| Producer product name | Pulsar MAX Socket |
| Uzlādes jauda | 22 kW |
| Technical specifications | 2% + Weld. Prot. + 3P ecoSmart |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Produkta krāsa | Black |