Wallbox Pulsar MAX Socket | 22 kW | Wi-Fi, Bluetooth | Black
- Код товара: 477841
- EAN: 8436607547471
- MPN: PLP4-W-2-4-9-002
763.95€
Без налога: 631.36€
| Производитель | Wallbox |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | ES |
| Gross depth (mm) | 142.50 мм |
| Gross height (mm) | 313.00 мм |
| Gross width (mm) | 204.30 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 95 шт. |
| Gross weight | 2.80 кг |
| Net weight | 2.50 кг |
| Producer product name | Pulsar MAX Socket |
| Емкость зарядки | 22 кВт |
| Technical specifications | 2% + Weld. Prot. + 3P ecoSmart |
| Wireless connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Цвет товара | Black |