D-Link AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter
- Preces kods: 479261
- EAN: 790069475634
- MPN: AX9U
15.63€
Bez nodokļa: 12.92€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38462 pcs |
| Gross weight | 0.026 kg |
| Net weight | 0.006 kg |
| Citas funkcijas | Super-Fast Wi-Fi 6 (802.11ax) Standard: Perfect for uninterrupted 4K streaming, online gaming and video calling; AX900 Performance: Speeds of up to 574 Mbps (5 GHz) and 287 Mbps (2.4 GHz); Dual-Band Capability: 2.4GHz and 5GHz bands for flexible connectivity |
| Produkta nosaukums | AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter |