D-Link AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter
- Код товара: 479261
- EAN: 790069475634
- MPN: AX9U
15.63€
Без налога: 12.92€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 40.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 38462 шт. |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.006 кг |
| Другие особенности | Super-Fast Wi-Fi 6 (802.11ax) Standard: Perfect for uninterrupted 4K streaming, online gaming and video calling; AX900 Performance: Speeds of up to 574 Mbps (5 GHz) and 287 Mbps (2.4 GHz); Dual-Band Capability: 2.4GHz and 5GHz bands for flexible connectivity |
| Наименование продукта | AX900 Wi-Fi 6 USB Adapter |