Dell Conferencing Soundbar | Pro Premium SB725 | Black
- Preces kods: 479445
- EAN: 2000001373125
- MPN: 520-BBLY
63.95€
Bez nodokļa: 52.85€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 2065.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 115.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Citas funkcijas | LED Status Indicator |
| Producer product name | Pro Premium SB725 |
| Producer product family | Conferencing Soundbar |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Krāsa | Black |
| Bluetooth | No |
| Frekvences diapazons | 150-20k Hz |