Dell Conferencing Soundbar | Pro Premium SB725 | Black
- Код товара: 479445
- EAN: 2000001373125
- MPN: 520-BBLY
63.95€
Без налога: 52.85€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 310.00 мм |
| Gross height (mm) | 60.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 2065.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 115.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Другие особенности | LED Status Indicator |
| Producer product name | Pro Premium SB725 |
| Producer product family | Conferencing Soundbar |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | No |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | No |
| Диапазон частот | 150-20k Гц |