Lanberg | Patchcord CAT.6 UTP | PCU6-10CC-1000-BK | 10 m | Black
- Preces kods: 479634
- EAN: 5901969406955
- MPN: PCU6-10CC-1000-BK
3.41€
Bez nodokļa: 2.82€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 287 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0026404 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 41 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.25 kg |
| Producer product name | PCU6-10CC-1000-BK |
| Producer product family | Patchcord CAT.6 UTP |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Produkta krāsa | Black |