Lanberg | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP | KSU6-1090 | White
- Preces kods: 479676
- EAN: 5901969415827
- MPN: KSU6-1090
0.92€
Bez nodokļa: 0.76€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.0003 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 pcs |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product family | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP |
| Producer product name | KSU6-1090 |
| Produkta krāsa | White |