Lanberg | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP | KSU6-1090 | White
- Код товара: 479676
- EAN: 5901969415827
- MPN: KSU6-1090
0.92€
Без налога: 0.76€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.0003 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 30 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product family | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.6, UTP |
| Producer product name | KSU6-1090 |
| Цвет товара | White |