Lanberg Adapter | AD-UC-UA-02
- Preces kods: 479709
- EAN: 5901969418552
- MPN: AD-UC-UA-02
1.22€
Bez nodokļa: 1.01€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 5 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00009 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 pcs |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tips | USB Type-C to USB Type-A |
| Producer product name | AD-UC-UA-02 |
| Producer product family | Adapter |