Lanberg Adapter | AD-UC-UA-02
- Код товара: 479709
- EAN: 5901969418552
- MPN: AD-UC-UA-02
1.22€
Без налога: 1.01€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180 мм |
| Gross height (mm) | 5 мм |
| Gross width (mm) | 100 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00009 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 39 шт. |
| Gross weight | 0.01 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Тип | USB Type-C to USB Type-A |
| Producer product name | AD-UC-UA-02 |
| Producer product family | Adapter |