Lanberg USB Type-C to USB Type-A Adapter Cable | AD-UC-UA-03
- Preces kods: 479714
- EAN: 5901969423037
- MPN: AD-UC-UA-03
2.54€
Bez nodokļa: 2.10€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 6 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.000108 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 43 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tips | USB Type-C to USB Type-A |
| Producer product name | AD-UC-UA-03 |
| Producer product family | USB Type-C to USB Type-A Adapter Cable |