Lanberg | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA | PCF6A-10CC-0500-S | 5 m | Grey
- Preces kods: 479727
- EAN: 5901969427035
- MPN: PCF6A-10CC-0500-S
2.43€
Bez nodokļa: 2.01€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 243 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 178 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00129762 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Net weight | 0.16 kg |
| Producer product name | PCF6A-10CC-0500-S |
| Producer product family | Patchcord Cat.6A S/FTP LSZH CCA |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Produkta krāsa | Grey |