Teltonika Ethernet Cable, 1.5m | PR2LA15B
- Preces kods: 487151
- EAN: 4779051840618
- MPN: PR2LA15B
2.64€
Bez nodokļa: 2.18€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 54 mm |
| Gross height (mm) | 118 mm |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 13 g |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Volume (m3) | 0.000203904 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8475 pcs |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product family | Ethernet Cable, 1.5m |
| Producer product name | PR2LA15B |