Lanberg Cable USB-A 2.0 | CA-USBA-20CU-0018-BK | USB Type-A to USB Type-A
- Preces kods: 479734
- EAN: 5901969427738
- MPN: CA-USBA-20CU-0018-BK
0.94€
Bez nodokļa: 0.78€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 177 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00029736 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 300 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Tips | USB Type-A to USB Type-A |
| Producer product name | CA-USBA-20CU-0018-BK |
| Producer product family | Cable USB-A 2.0 |
| Kabeļa garums | 1.8 m |