Lanberg Cable USB-A 2.0 | CA-USBA-20CU-0018-BK | USB Type-A to USB Type-A
- Код товара: 479734
- EAN: 5901969427738
- MPN: CA-USBA-20CU-0018-BK
0.94€
Без налога: 0.78€
| Производитель | Lanberg |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 177 мм |
| Gross height (mm) | 12 мм |
| Gross width (mm) | 140 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 4.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.00 кг |
| Volume (m3) | 0.00029736 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 300 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.06 кг |
| Тип | USB Type-A to USB Type-A |
| Producer product name | CA-USBA-20CU-0018-BK |
| Producer product family | Cable USB-A 2.0 |
| Длина кабеля | 1.8 м |