Lanberg | Patch cable - CAT 6 | RJ-45 - male | RJ-45 - male | RJ-45 | Black
- Preces kods: 479748
- EAN: 5901969434323
- MPN: PCU6-10CU-0025-BK
0.80€
Bez nodokļa: 0.66€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Savienotājs 2 | RJ-45 - male, RJ-45 |
| Savienotājs 1 | RJ-45 - male |
| Producer product family | Patch cable - CAT 6 |
| Gross depth (mm) | 193 mm |
| Gross height (mm) | 13 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00035126 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 41 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Tehniskās īpašības | Halogen-free, molded, snagless, test fluke pass, bare copper |
| Krāsa | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Dzimtes tips | Male |
| 2. savienotāja konstrukcija | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Male |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.25 m |