Lanberg | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU | PCU6-10CU-0300-BK | 3 m | Black
- Preces kods: 479753
- EAN: 5901969434378
- MPN: PCU6-10CU-0300-BK
2.14€
Bez nodokļa: 1.77€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000846 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | PCU6-10CU-0300-BK |
| Producer product family | Patchcord Cat.6 UTP LSZH CU |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Produkta krāsa | Black |