Lanberg | Patch cable - CAT 6 | RJ-45 - male | RJ-45 - male | 5 m | Black
- Preces kods: 479754
- EAN: 5901969434385
- MPN: PCU6-10CU-0500-BK
3.62€
Bez nodokļa: 2.99€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Savienotājs 2 | RJ-45 - male |
| Savienotājs 1 | RJ-45 - male |
| Producer product family | Patch cable - CAT 6 |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.001323 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 400 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Net weight | 0.15 kg |
| Tehniskās īpašības | Halogen-free, molded, snagless, test fluke pass, bare copper |
| Krāsa | Black |
| Produkta krāsa | Black |
| Dzimtes tips | Male |
| 2. savienotāja konstrukcija | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Male |
| Maksimālais kabeļa garums | 5 m |