Asus CW100 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | Russian | Black | RF 2.4GHz
- Preces kods: 480485
- EAN: 4711387539651
- MPN: 90XB0700-BKM0V0
21.27€
Bez nodokļa: 17.58€
| Ražotājs | Asus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CW100 |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 268 mm |
| Gross width (mm) | 133 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01586158 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Gross weight | 0.635 kg |
| Net weight | 0.535 kg |
| Konektora veids | RF 2.4GHz |
| Tips | Keyboard and Mouse Set |
| Tastatūras izkārtojums | Russian |
| Tehniskās īpašības | RF Distance: 10 m; OS: Windows 10, Windows 8 and up, Windows 11 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |