Duracell Plus Boost MN2400, BL10 | AAA
- Preces kods: 480774
- EAN: 5000394176829
- MPN: 2347
8.68€
Bez nodokļa: 7.17€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400, BL10 |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2992 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.13 kg |
| Tips | AAA |