Duracell Plus Boost MN2400, BL10 | AAA
- Код товара: 480774
- EAN: 5000394176829
- MPN: 2347
8.68€
Без налога: 7.17€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400, BL10 |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 75.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2992 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.13 кг |
| Тип | AAA |